Na co dzień pracujemy w różnych miejscach – w naszej centrali w Krakowie, w trybie home office i w biurach regionalnych w Polsce, Niemczech, Francji czy Hiszpanii. Choć dzielą nas setki, a czasem nawet tysiące kilometrów, każdego dnia sprawnie współpracujemy, realizując wspólne cele. W maju mieliśmy jednak wyjątkową okazję, by zamienić rozmowy online i służbowe spotkania na wyczekany zjazd integracyjny 😊
Blisko 180 pracowników spotkało się na dwa dni w Krynicy-Zdroju w gościnnych progach Czarny Potok Resort SPA&Conference. Był to czas pełen rozmów, śmiechu, aktywności sportowych i okazji do jeszcze lepszego poznania się w nieco w nieco innych niż na co dzień okolicznościach.
Razem działamy i razem odpoczywamy
Głównym celem zjazdu była integracja zespołu w różnych grupach i odsłonach. Specjalnie stworzona na ten cel gra terenowa, aktywności sportowe dla chętnych, atrakcje oferowane przez hotel czy wieczorne spotkanie w góralskiej chacie – wszystko to dawało przestrzeń na nieformalne rozmowy i lepsze poznawanie kolegów z innych zespołów. Szczególną rolę odegrali nasi “10-latkowie”, czyli pracownicy, którzy są już z nami od ponad dekady. Objęli oni funkcję kapitanów grup podczas gry terenowej i to był strzał w dziesiątkę!
Integracja zdecydowanie się udała, o czym najlepiej świadczy fakt, że rozmowy trwały do 3:00 nad ranem… i były kontynuowane jeszcze podczas śniadania następnego dnia 😉
Co zapamiętamy z Krynicy?
A co najbardziej spodobało się pracownikom Grupy ATERIMA? W odpowiedziach w ankiecie ewaluacyjnej najczęściej doceniali m.in. atmosferę, luźną formułę i grę terenową:
„Najlepsze były luźna atmosfera i to, że podczas gry terenowej były wymieszane osoby i można było poznać innych.”
„Możliwość integracji z innymi zespołami podczas gry terenowej dała nam bardzo dużo frajdy i cieszyliśmy się wspólnie spędzonym czasem.”
„Wszyscy byliśmy równi, niezależnie od zajmowanych stanowisk. Mamy super wspomnienia.”
Dziękujemy za wspólne wspomnienia!
W codziennej pracy rzadko mamy czas i przestrzeń, by porozmawiać na luźne tematy czy lepiej poznać osoby, z którymi nie współpracujemy bezpośrednio. Tym bardziej doceniamy możliwość wspólnego spędzania czasu, budowania relacji i wzmacniania całego zespołu Grupy ATERIMA.
Dziękujemy wszystkim za obecność, energię i świetną atmosferę! Cieszymy się, że tworzymy miejsce, w którym po prostu dobrze jest być i już nie możemy doczekać się kolejnej okazji do wspólnej integracji!
