Przejdź do treści

Praca chodzi Ci po głowie? Znajdź taką, która ma sens na JOBICON w Krakowie!

Praca chodzi Ci po głowie? Znajdź taką, która ma sens na JOBICON w Krakowie!
2020-03-04

Grupa ATERIMA już po raz kolejny melduje się na Festiwalu Pracy JOBICON! Jeśli szukasz pracy, która da Ci satysfakcję lub potrzebujesz porady eksperta HR – odwiedź nasze stoisko już 12 marca w krakowskiej TAURON Arenie!

Szukasz pracy marzeń? Takiej, która ma sens? Znajdź ją podczas Festiwalu Pracy JOBICON! Na stoisku Grupy ATERIMA (nr 32) oprócz uśmiechniętych rekruterów zapoznasz się także z naszymi ofertami pracy. Poza tym, każdy gość będzie mógł rozwiązać autorski test dr Anny Dolot – Eksperta HR w Grupie ATERIMA i wykładowcy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

JOBICON to wydarzenie organizowane przez największy w Polsce portal rekrutacyjny Pracuj.pl. W tym roku w krakowskiej TAURON Arenie studenci i absolwenci ponownie będą mieli okazję znaleźć pracę, staż lub praktyki, wziąć udział w warsztatach i wykładach gości specjalnych oraz porozmawiać z rekruterami. 

A jak jest z Tobą? Pewnie nie raz zastanawiałeś się, jak powinna wyglądać Twoja kariera. Jaka branża, stanowisko lub dział najlepiej do Ciebie pasuje? Gdzie odniesiesz sukces?

Jeśli wciąż szukasz swojej zawodowej ścieżki lub po prostu szukasz nowej pracy, która da Ci satysfakcję, koniecznie odwiedź stoisko Grupy ATERIMA (nr 32) – czekamy na Ciebie od godz. 10:00

Na naszym stoisku możesz także:

  • otrzymać fachowe porady ekspertów z zakresu HR,
  • rozwiązać autorski test naszego Eksperta HR – dr Anny Dolot i dowiedzieć się, czy bliżej Ci do przywódcy, organizatora, a może… artysty?
  • wziąć udział w grze, w której to Ty będziesz rekruterem, zdobyć punkty i wygrać nagrodę niespodziankę!
  • poznać nas lepiej dzięki zabawie „Znamy się na ludziach, a Ty?”,
  • przeprowadzić symulację rozmowy rekrutacyjnej, aby w przyszłości być przygotowanym na każde pytanie!
  • złożyć CV bezpośrednio u rekruterów Grupy ATERIMA,
  • poznać nasze oferty pracy w Krakowie i nie tylko! Mamy oferty dla osób, którym zależy na rozwoju w obszarze rekrutacji, obsługi klienta, sprzedaży, księgowości, finansów, administracji, grafiki, IT, komunikacji, PR oraz marketingu.

Postaramy się każdemu z Was doradzić, pomóc poznać swoje najmocniejsze strony oraz przybliżyć do znalezienia pracy marzeń! Kto wie, może właśnie w Grupie ATERIMA? 

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy wcześniej pobrać bezpłatny bilet na stronie: www.jobicon.pracuj.pl/krakow.