Przejdź do treści
Nasze Marki

Świadczymy specjalistyczne usługi
w ramach zarówno opieki domowej i rekrutacji Opiekunów, jak i pracy tymczasowej oraz zatrudniania.

aterima-care.de

ATERIMA care to wyjątkowa marka na rynku opieki senioralnej, stanowiąca wizytówkę Grupy ATERIMA na rynku niemieckim. ATERIMA care stworzyliśmy w odpowiedzi na silną potrzebę rodzin poszukujących wsparcia w opiece nad seniorami, dla których Opiekun często staje się niemalże członkiem rodziny.

 

Naszym klientom zależy na tym, aby Opiekunowie jak najlepiej rozumieli potrzeby ich bliskich. Dlatego zbieramy szczegółowe informacje o oczekiwaniach Podopiecznego oraz Opiekuna i dopasowujemy je do siebie. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie i z najwyższą troską.

Wiemy, że wśród naszych Podopiecznych jest wiele osób żyjących z demencją. Dlatego stworzyliśmy unikalną usługę Demenz+, by zaoferować im najlepszą możliwą opiekę.

ATERIMA care – das Versprechen für beste häusliche Betreuung

Opieka
w najwyższym
standardzie

„Troszczę się o jak najlepsze dopasowanie oczekiwań Opiekuna do potrzeb Podopiecznego. Dzięki temu, że mam dostęp do bardzo dużej bazy wykwalifikowanych Opiekunów ATERIMA MED, mogę zaproponować odpowiedniego Opiekuna, który spełni wymagania zarówno Podopiecznego, jak i jego rodziny. Takie połączenie jest fundamentem prawdziwie rodzinnej atmosfery w domu seniora.”

aterima-med.pl

Jesteśmy liderem na rynku opieki domowej nad starszymi i niesamodzielnymi osobami w Niemczech. Współpracujemy z zaangażowanymi Opiekunami, oferując im pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. W codziennej pracy kierujemy się mottem „Zaopiekuj się naszym Podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą”.

ATERIMA MED w 2022 roku odpowiada za opiekę nad ponad trzema tysiącami starszych osób, przede wszystkim z Niemiec. Zarządzamy ogromnym „wirtualnym” domem opieki!

Jesteśmy pełni szacunku dla naszych Opiekunów, bo wiemy, że stałe zajmowanie się w domu osobami starszymi lub niesamodzielnymi to niezwykłe zadanie. Naszych Opiekunów postrzegamy jako bohaterów, którzy niosą pomoc potrzebującym. Specjalnie dla nich utworzyliśmy biuro medyczne, które jest wewnętrznym ośrodkiem wiedzy o opiece. Główną inicjatywą tego biura są certyfikowane szkolenia kompetencyjne prowadzone w ramach Akademii Opiekunów oraz wsparcie w trudnych sytuacjach na miejscu.

ATERIMA MED – masz tę moc!

Troszczymy się
o Opiekunów

„W ciągu całej mojej długoletniej praktyki, przekonałam się, że podczas każdej, nawet najbardziej troskliwej opieki, mogą nastąpić momenty trudne. Pomagam naszym Opiekunom udzielając porad, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków. Bardzo mnie cieszy, kiedy słyszę „Pani Iwonko, to działa. Dziękuję”. I to niby zwykłe dziękuję, daje mi ogromną motywację”

<p><strong>Iwona Przybyło</strong><br />
Dyrektor Biura<br />
Biuro Medyczne Zarządzania Jakością i Wiedzą</p>

Iwona Przybyło
Dyrektor Biura
Biuro Medyczne Zarządzania Jakością i Wiedzą

aterima-work.pl

Świadczymy usługi w zakresie zarówno rekrutacji i zatrudniania pracowników tymczasowych, a także delegowania ich do pracy za granicę. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z obsługą pracowników tymczasowych i legalizacją pracy cudzoziemców, oszczędzając tym samym czas naszym klientom. Współpracujemy ze starannie wybranymi firmami z Polski i Francji. ATERIMA WORK to Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 27025.

Pomagamy
w znalezieniu
pracy

„Kiedy ktoś mnie pyta, co robię w pracy – odpowiadam, że znajduję pracę ludziom, którzy jej potrzebują. Pomagam w załatwieniu wszelkich formalności i przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Wiem, że – szczególnie dla pracowników z zagranicy – taka pomoc jest bezcenna.”

<p><strong>Julia Reka</strong><br />
Kierownik Zespołu Zatrudniania Cudzoziemców<br />
ATERIMA WORK</p>

Julia Reka
Kierownik Zespołu Zatrudniania Cudzoziemców
ATERIMA WORK

aterima.hr

W ATERIMA HR świadczymy usługi headhunterskie. Poszukujemy nowych wyzwań dla specjalistów i  menedżerów z różnych branż. Zadajemy właściwe pytania: z jednej strony pozwalające określić, kogo potrzebuje firma, z drugiej – w jakiej organizacji pracownik rozwinie swoje talenty. Łączymy oczekiwania firmy i kandydata.  ATERIMA HR tworzą doświadczeni rekruterzy, nagradzani branżowymi wyróżnieniami.

Rekrutujemy
specjalistów
i menedżerów

„Dobre relacje i partnerskie, uczciwe podejście, to w mojej pracy podstawa. Dzięki temu zdobywam zaufanie zarówno klienta, jak i kandydata. Niejednokrotnie polecano mi dobrego pracownika o unikalnych kompetencjach, z wiarą i zaufaniem, że trafia w dobre ręce. Każdego dnia rozwijam sieć swoich kontaktów i poznaję ciekawe osoby. I to właśnie lubię w tej pracy najbardziej.”

<p><strong>Joanna Bubeła</strong><br />
Kierownik Zespołu Rekrutacji Specjalistycznych<br />
ATERIMA HR</p>

Joanna Bubeła
Kierownik Zespołu Rekrutacji Specjalistycznych
ATERIMA HR

Obserwuj nas w social mediach

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
Bądź na bieżąco i sprawdzaj, co u nas słychać.