Przejdź do treści

Szlachetna Paczka w Grupie ATERIMA – czas, START!

Szlachetna Paczka w Grupie ATERIMA – czas, START!
2020-11-24

Święta coraz bliżej – a okres przedświąteczny to dobry moment, aby pomyśleć o innych. W Grupie ATERIMA jak co roku angażujemy się w zbiórkę na rzecz Szlachetnej Paczki! To dla nas szczególna okazja, aby wspólnie stworzyć coś dobrego i sprawić, aby tegoroczne Święta były dla kogoś wyjątkowe.

Pieniądze na rzecz Szlachetnej Paczki zbieramy jak zwykle na kilka sposobów: poprzez zbiórkę pieniędzy do puszek, pieczenie ciast, które później sprzedawane są na kawałki za symboliczną kwotę, a także poprzez tzw. „ciche aukcje” – jest to zdecydowanie najciekawszy sposób pomocy. Dodatkowo, każdy z pracowników może indywidualnie zaangażować się w zbiórkę rzeczy potrzebnych rodzinie.

Na czym polegają nasze słynne ciche aukcje? Pracownicy Grupy ATERIMA są wszechstronnie utalentowani (wiemy to nie od dziś ;)). Przy okazji Szlachetnej Paczki mogą wystawić na aukcję stworzone przez siebie rzeczy  – od autorskich obrazów i lasów w słoiku, przez szaliki handmade i zjawiskowe torty, aż po usługi majesterkowe i wspólne treningi, bo w naszych aukcjach licytujemy także to, co niematerialne. Wszystkie nasze aukcje odbywają się online.

Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na Szlachetną Paczkę, która trafi do potrzebującej wsparcia Rodziny. Liczymy na to, że w tym roku pobijemy ubiegłoroczny rekord! 🙂 #wGRUPIEsiła