Przejdź do treści

Blisko 400 osób wzięło udział w organizowanej przez nas konferencji!

Blisko 400 osób wzięło udział w organizowanej przez nas konferencji!
2022-05-27

Z satysfakcją informujemy, że blisko 400 osób wzięło udział w organizowanej przez nas konferencji „Profesjonalni w opiece: opiekun osób starszych – zawód możliwości!”.
Tym samym możemy z pełną świadomością tych słów określić środowe spotkanie największym wydarzeniem ostatnich lat w branży Opieki!
Twarzami naszej konferencji on-line byli eksperci w dziedzinie opieki:

Michał Gwiżdż – psycholog, kulturoznawca, doktor nauk humanistycznych. Specjalista terapii środowiskowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wykładowca akademicki, który od blisko dwudziestu lat zajmuje się problematyką zespołów otępiennych. Autor publikacji poświęconych zespołom otępiennym, w tym m.in. pierwszego w Polsce poradnika dla osób opiekunów osób z demencją.

Iwona Przybyło – magister pielęgniarstwa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie opieki senioralnej. Specjalista Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Dyplomowana terapeutka zajęciowa, coach i trenerka. Posiadaczka ponad 18-letniego doświadczenia w pracy z pacjentami. Towarzyszyła im ona przez wiele lat pracując na różnych oddziałach szpitalnych.

Fakt uczestnictwa w konferencji cenionych specjalistów spotkał się z dużym entuzjazmem ze strony Opiekunów. Brali oni czynny udział w dyskusji za pomocą czatu oraz komentarzy na Facebooku, potwierdzając jak bardzo ważne dla środowiska opiekuńczego było to wydarzenie.