Przejdź do treści

Webinar „Ocena bólu u osób z demencją” zorganizowany dla personelu pielęgniarskiego w Niemczech.

Webinar „Ocena bólu u osób z demencją” zorganizowany dla personelu pielęgniarskiego w Niemczech.
2022-06-23

Miło nam poinformować, że ponad 130 osób zapisało się na webinar online dla personelu pielęgniarskiego w Niemczech, którego tematem była: „Ocena bólu u osób z demencją”. Spotkanie zorganizowane zostało przez FAMILIEN MED, stanowiące jedną z marek należących do GRUPY ATERIMA. 

Gośćmi wydarzenia byli: ekspertka Daniela Gitzoller, która ukończyła ogólny dyplom zdrowia i pielęgniarstwa ze szczególnym uwzględnieniem geriatrii w Austrii. W 2016 roku przejęła zarządzanie opiekunami w domu spokojnej starości, następnie została kierownikiem działu pielęgniarskiego i ostatecznie kierownikiem placówki. Ukończyła również studia licencjackie na kierunku pielęgniarstwo, a obecnie pisze pracę magisterską z zakresu zarządzania zdrowiem. W spotkaniu udział wzięły także: Maria Bieńkowska – wykwalifikowana pielęgniarka FAMILIEN MED oraz Katarzyna Jędrzejek, która jest Dyrektorem ds. Rozwoju Kluczowych Partnerów dla marki FAMILIEN MED. 

Liczny udział uczestników webinaru potwierdza, że prezentowany temat jest niezwykle istotny dla personelu pielęgniarskiego.