Przejdź do treści

Powstał Zespół ds. prewencji Covidowej. Troszczymy się o Twoje zdrowie.

Powstał Zespół ds. prewencji Covidowej. Troszczymy się o Twoje zdrowie.
2022-08-17

Miło nam oznajmić, że mając na uwadze najwyższy standard troski o zdrowie zarówno współpracujących z nami opiekunów, jak i podopiecznych, stworzyliśmy Zespół ds. prewencji Covidowej. W skład tej jednostki wchodzą wykwalifikowane pielęgniarki, których wiedza i wieloletnie doświadczenie będą realnym wsparciem dla Opiekunów. Personelowi pielęgniarskiemu będzie doradzał lekarz internista. Pomoc ta przełoży się na minimalizację ryzyka infekcji i zachorowań. Zespół fachowców jest do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 12 347 64 94.

Jakie korzyści niesie z sobą powstanie Zespołu ds. prewencji Covidowej?

Opiekun w sytuacji zaobserowowania u siebie bądź Podopiecznego objawów chorobowych może zareagować od razu, kontaktując się z nami celem uzyskania wsparcia. Ponadto możliwym jest uzyskanie porady w codziennych działaniach związanych z bezpiecznym realizowaniem działań opiekuńczych po przyjeździe na zlecenie. Doradzimy jak bezpiecznie robić zakupy, czy jak się chronić podczas wizyt z Podopiecznym u lekarza lub w aptece. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania, na przykład te związane z rekomendacjami związanymi z noszeniem maseczek podczas podroży.

Istotny jest dla nas bezpieczny transport. Podróż na zlecenie do Niemiec odbywa się ATERIMA BUSEM. Możesz czuć się bezpiecznie, gdyż kontrolujemy kwestię wyposażenia samochodów w zapasowe maseczki oraz płyn do dezynfekcji dłoni. Szkolimy kierowców i pilnujemy przestrzegania zasad epidemiologicznych. Przeprowadzamy pomiar temperatury przed wejściem do busa.

O czym warto pamiętać dbając o bezpieczeństwo i zapobiegając zarażeniu się wirusem? Dowiesz się czytając materiał dostępny tutaj. Zapoznaj się z nim koniecznie!

Reagujemy na bieżąco na zgłoszenia Opiekunów. W razie potrzeby nie wahaj się nad kontaktem z Zespołem ds. prewencji Covidowej. Powstał, by zwiększyć bezpieczeństwo i pomóc Ci w realizacji misji jaką jest niesienie pomocy i wsparcia seniorom.