Przejdź do treści

Otrzymaliśmy nagrodę „Dobry Pracodawca 2022” – dziękujemy!

Otrzymaliśmy nagrodę „Dobry Pracodawca 2022” – dziękujemy!
2022-09-30

Nagroda „Dobry Pracodawca 2022” zdobyta! Z radością informujemy, że Grupa ATERIMA otrzymała tytuł Laureata Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – Dobry Pracodawca 2022.

Nagroda stanowi potwierdzenie, że w naszych działaniach staramy się upowszechniać zasady odpowiedzialnego biznesu. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby społeczności lokalnych, jak i naszych wewnętrznych pracowników. Nasza firma postrzegana jest na rynku jako taka, z którą naprawdę warto współpracować!

W związku z uzyskanym wyróżnieniem, w wydaniu specjalnym Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pojawił się artykuł pt. „Grupa ATERIMA – Człowiek, Odpowiedzialność, Innowacyjność”. 

Autorzy artykułu – Magdalena JarczakMarek MazurekKuba OginskiKamil Wiatr – podkreślają, że społeczna odpowiedzialność w Grupie ATERIMA nie istnieje tylko na papierze, ale jest stałym elementem podejmowanych przez nas działań. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z artykułem – https://bit.ly/3qmL5T3

To duże wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Oczywiście nie osiadamy na laurach! Będziemy nieustannie pracować nad tym, aby budować markę Dobrego Pracodawcy.