Przejdź do treści

Grupa ATERIMA – Pracodawca Przyjazny Osobom z Niepełnosprawnością

Grupa ATERIMA – Pracodawca Przyjazny Osobom z Niepełnosprawnością
2022-10-27

W Grupie ATERIMA ostatni kwartał 2022 roku upływa pod znakiem nagród i wyróżnień. Do tych już otrzymanych dołącza kolejna. Miło nam poinformować, że w konkursie organizowanym przez Grodzki Urząd Pracy pt. „Krakowski Pracodawca Roku 2021” Grupa ATERIMA otrzymała wyróżnienie w kategorii „Pracodawca Przyjazny Osobom z Niepełnosprawnością”.

Wyróżnienie jakie otrzymaliśmy potwierdza tylko, że na rynku pracy wyróżniamy się szczególną otwartością i tolerancją. Wszystkim przejawom dyskryminacji, a w szczególności dyskryminacji ze względu na niepełnosprawność mówimy stanowcze „nie!”. Naszym pracownikom zapewniamy jak najlepsze warunki pracy.

25 października 2022 roku w TAURON ARENIE w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród.  Mieliśmy zaszczyt w niej uczestniczyć. Podczas gali naszą firmę reprezentowali Kamil Wiatr – Dyrektor Zarządzający ATERIMA WORK oraz Dawid Nowak – Linia Biznesowa Polska.

Jesteśmy dumni, że Grupa ATERIMA postrzegana jest jako firma odpowiedzialna społecznie. Każdego dnia dbamy o bezpieczne środowisko pracy i promujemy wzajemny szacunek. Pracownicy z orzeczeniem o niepełnosprawności to nasi pełnosprawni pracownicy. Cieszymy się bardzo z przyznanego wyróżnienia i pracujemy dalej, by otrzymać kolejne nagrody.