Przejdź do treści

Profilaktyka zdrowotna w Grupie ATERIMA

Profilaktyka zdrowotna w Grupie ATERIMA
2023-03-16

Zdrowe organizacje tworzą zdrowi ludzie! Zgodnie z tym założeniem, w tym roku w Grupie ATERIMA z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn postawiliśmy na profilaktykę zdrowotną.

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo często to, co najbardziej podlega naszej prokrastynacji to właśnie wykonanie badań profilaktycznych. Na co dzień każdy z nas ma wiele obowiązków i swoich spraw, przez co zadbanie o swoje zdrowie schodzi na drugi plan. A jak wiemy – nie powinno!

Właśnie dlatego w tym tygodniu we współpracy z firmą uPacjenta.pl odbyła się w naszej organizacji akcja badań profilaktycznych. W szereg badań oprócz podstawowej morfologii wchodziły także markery CA 15-3 oraz PSA, mogące się wiązać odpowiednio z nowotworami piersi oraz nowotworami prostaty.

Zadbaliśmy także o to, aby nasi pracownicy pamiętali o samodzielnym dbaniu o swoje zdrowie. Zorganizowaliśmy praktyczne warsztaty dotyczące profilaktyki najczęściej pojawiających się nowotworów u kobiet i mężczyzn, które przeprowadziły pielęgniarki z naszego Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą.

Wierzymy, że promocja zdrowia zaprocentuje i nasi pracownicy przyłożą szczególną wagę do profilaktyki.