Przejdź do treści
Dołącz do naszego zespołu!

Pracuj w międzynarodowej Grupie rozwijając swoje talenty.

Asystent w Zespole Wsparcia Opiekunów osób starszych (praca dla studentów)

Kraków, Polska

Co oferujemy?

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przedłużenia współpracy
  • biuro w nowoczesnym kompleksie przy Centrum Handlowym Bonarka
  • pakiet benefitów po 3 miesiącach współpracy (dofinansowane ubezpieczenie medyczne - Allianz, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, na wypadek chorób oraz od nieszczęśliwych wydarzeń)
  • pracę stacjonarną (minimum 30 godz. w tygodniu), poniedziałek - piątek w godz. 9-17
  • wynagrodzenie 28,10 zł brutto/h
  • pełne wdrożenie w zadania oraz niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w miłej atmosferze w kilkunastoosobowym zespole
  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie od 2011 roku świadczącej usługi na terenie Polski, Niemiec i Francji

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • bieżące wsparcie pracy koordynatorów zespołu opiekunów wykonujących zlecenia na terenie Niemiec
  • codzienne zadania będą uzależnione od aktualnych potrzeb, ewentualnych nieobecności czy natury problemów, np. porządkowanie bazy, aktualizacja danych w systemie, kontakt telefoniczny oraz przedstawianie zleceń opiekunom, reaktywacja bazy Kandydatów
  • współpraca z pracownikami naszej organizacji, np. działem rekrutacji, managerami kontraktów, czy zespołem pielęgniarskim

Czego oczekujemy?

  • musisz przede wszystkim lubić ludzi i lubić z nimi rozmawiać (najlepiej z wzajemnością)
  • przyda Ci się doświadczenie w prowadzeniu rozmów sprzedażowych oraz obsłudze klienta
  • kluczem do sukcesu będzie nastawienie na efektywność w działaniu i szukanie rozwiązań
  • przyda się też dokładność, dobra organizacja pracy i samodzielność

Obserwuj nas w social mediach

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Bądź na bieżąco i sprawdzaj, co u nas słychać.